0 ks v košíku
0 Kč
Hlavní stránka
Originální nábytek na míru z Indie a Indonésie
Přihlásit se

Volejte Ing. Milo Mostini +420 608 23 77 23 od 10.00 do 23.00h

O nás

Firma Mostini s.r.o. se zabývá výhradně zakázkovou výrobou a dodáním originálního nábytku každému zákazníkovi přesně na míru i podle jeho speciálního požadavku na design nebo úpravy designu.  Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní a které plní dodací termíny. Masivní nábytek pro naše zákazníky vyrábí tudíž jen profesionální truhláři z kasty truhlářů, kteří přebírají toto řemeslo z generace na generaci. Nejedná se tedy o velkovýrobu, kde je nábytek vyráběn neprofesionálními truhláři, kteří pracují za mzdu a nesdílí tak hrdost kasty truhlářů, která spočívá v sebevědomém předání co nejkvalitnějšího nábytku s ohledem na částečně ruční výrobu.

Naším krédem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné v Indii docílit částečně ruční výrobou, kterou není možné dosáhnout dokonalého zpracování dřeva jako na elektronicky řízených strojích. V tom také spočívá originalita a neopakovatelnost každého jednotlivého kusu. Tento vyjímečný nábytek můžeme navíc prodávat za poměrně velmi nízké ceny, a to díky našemu konceptu nízkých dovozních a prodejních nákladů. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem z let 2005 - 2010, kdy jsem pracovně strávil v indických továrnách v souhrnu celkem 3 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Takovéto dlouhé období nestrávil v tomto časovém rozmezí a v tomto průmyslu žádný jiný zahraniční dovozce nábytku. Stardardní doba strávená zahraničními dovozci v tomto klimaticky velmi náročném prostředí je většinou jen jeden týden v roce. Díky této výhodě je Mostini s.r.o. jediným dovozcem na celosvětovém trhu, který dováží z Indie jen výhradně nábytek na míru.

Mostini s.r.o. vyrábí  nábytek ze čtyř druhů dřevin a to z palisandru, akácie, manga a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova. Z těchto materiálů vyrábíme jídelní stoly, jídelní židle, postele, postele s úložným prostorem, postele s nebesy, příborníky, komody, šatní skříně, TV stolky, knihovny, konferenční stolky, psací stoly, PC stoly, kuchyně z masivu a veškerý kancelářský nábytek z masivu.

Současně dodáváme na míru z Indie i drobný dekorativní a praktický nábytek jakým jsou truhly, botníky, stojany na víno, DVD a CD stojany, němí sluhové, zrcadla, dřevěné podnosy, dřevěné misky, dřevěné dekorace a dřevěné doplňky.

Stejně tak je možné vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu palisandru, akácie, manga a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova.

Z naší truhlárny dodáváme také dřevěný nábytek pro hotely, dřevěný nábytek pro restaurace, nábytek pro prodejny a  antický nábytek pro zámky.

Pokud si tedy přejete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem přesně na míru, pak jste na správné adrese. 

Created by Studio Adler © 1998-2019 Indický nábytek a nábytek z masivu
Tel.: +420 608 237 723 | e-mail: milo@mostini.eu

Hlavní stránka | Mapa webu | Kontakty | A