Preloader

Indický nábytek z masivu | Mostini s.r.o.

Antik-knihovna z masivu manga INDICKÝ

22 000 Kč bez DPH
26 620 Kč s DPH
Antik-knihovna z masivu manga INDICKÝ

Antique Blue knihovna z manga a štočkůINDICKÝ

20 000 Kč bez DPH
24 200 Kč s DPH
Antique Blue knihovna z manga a štočkůINDICKÝ

Antique Blue konzolový stolek z masivu

11 570 Kč bez DPH
14 000 Kč s DPH
Antique Blue konzolový stolek z masivu

Antique Blue kostka z masivu manga INDICKÝ

3 500 Kč bez DPH
4 235 Kč s DPH
Antique Blue kostka z masivu manga        INDICKÝ

Antique Blue lavice z recyklovaného dřeva INDICKÝ

10 000 Kč bez DPH
12 100 Kč s DPH
Antique Blue lavice z recyklovaného dřeva  INDICKÝ

Barcelona 01 komoda z masivu manga <br> INDICKÝ

16 000 Kč bez DPH
19 360 Kč s DPH
Barcelona 01 komoda z masivu manga  <br> INDICKÝ

Barcelona 02 postel ze dřeva dle výběru

23 141 Kč bez DPH
28 000 Kč s DPH
Barcelona 02 postel ze dřeva dle výběru

Barcelona 1 - postel ze dřeva dle výběru

23 141 Kč bez DPH
28 000 Kč s DPH
Barcelona 1 - postel ze dřeva dle výběru

Barová židle z masivu manga Porto

3 500 Kč bez DPH
4 235 Kč s DPH
Barová  židle z masivu manga Porto

Barová stolička nízká

2 000 Kč bez DPH
2 420 Kč s DPH
Barová stolička nízká

Barová stolička z palisandru INDICKÝ PALISANDRU

2 600 Kč bez DPH
3 146 Kč s DPH
Barová stolička z palisandru  INDICKÝ  PALISANDRU

Indický nábytek nejvyšší kvality z masivu palisandru, akácie, manga a hrubě opracovaného starého dřeva z indického venkova.

Naše dvě firmy Mostini s.r.o. a Drevozesveta s.r.o.  se zabývají výhradně zakázkovou výrobou indického nábytku z masivu palisandru, akácie, manga a starého hrubě opracovaného recyklovaného dřeva z indického venkova. Tento indický nábytek z masivu dodáváme každému zákazníkovi přesně na míru i podle jeho speciálního požadavku na design nebo úpravy designu včetně odstínu a povrchové úpravy. Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní a které plní dodací termíny. Masivní nábytek z palisandru a ostatních dřevin vyrábí tudíž pro naše zákazníky jen profesionální truhláři z kasty truhlářů, kteří přebírají toto řemeslo z generace na generaci. Nejedná se tedy o tovární výrobu, kde je nábytek z masivu vyráběn nevyučenými dělníky, kteří pracují za mzdu a nesdílí tak hrdost kasty truhlářů, která spočívá v sebevědomém předání vždy kvalitně vyrobeného masivního nábytku.

Naším krédem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné docílit s ohledem na indický standard částečně ruční výroby a tuto kvalitu dodávat naším zákazníkům na zakázku za velkoobchodní ceny. Tento vyjímečný nábytek z masivu můžeme prodávat za velkoobchodní ceny díky našemu konceptu nízkých dovozních a prodejních nákladů. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem za posledních šest let, kdy Ing. Mostini strávil pracovně v indických továrnách v souhrnu celkem 3 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Díky této naší výhodě jsme jedinými dovozci na celosvětovém trhu, kteří dováží celé kontejnery výhradně jen zakázkového nábytku z masivu palisandru a ostatních indických dřevin.

Hlavními materiály pro naši výrobu jsou palisandr, akácie, mango a staré hrubě opracované dřevo z indického venkova, kov a sklo. Z těchto materiálů vyrábíme jídelní stoly z masivu, jídelní židle z masivu, postele z masivu, postele s úložným prostorem, postele s nebesy, příborníky z masivu, komody z masivu, šatní skříně z masivu, TV stolky z masivu, knihovny z masivu, konferenční stolky z masivu, psací stoly z masivu, PC stoly z masivu, kuchyně z masivu a veškerý kancelářský nábytek z masivu.

Současně dodáváme na míru z Indie i drobný dekorativní a praktický nábytek z masivu palisandru a ostatních dřevin  a to truhly z masivu, botníky z masivu, stojany na víno z masivu, DVD a CD stojany z masivu, němí sluhové z masivu, svícny ze dřeva, zrcadla z masivu, dřevěné podnosy, dřevěné misky, dřevěné lampy, dřevěné dekorace a dřevěné doplňky.

Stejně tak je možné vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu palisandru, akácie, manga a starého hrubě opracovaného dřeva z indického venkova.

Z naší truhlárny dodáváme také dřevěný masivní nábytek pro hotely, dřevěný masivní nábytek pro restaurace, nábytek z masivu pro prodejny a  antický nábytek z masivu pro zámky.

Pokud tedy chcete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem z masivu palisandru a ostatních dřevin přesně na míru a ještě navíc ušetřit desetitisíce, pak jste na správné adrese.