Preloader

V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁME ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY! NÁBYTEK Z MASIVU VYRÁBÍME V INDII NA MÍRU. ZÁKAZNÍK SLEDUJE VÝROBU PROSTŘEDNICTVÍM FOTODOKUMENTACE A POSTUPNĚ SCHVALUJE KAŽDÝ KUS NÁBYTKU. PODLE VAŠEHO OBRÁZKU ČI VÝKRESU  VÁM VYTVOŘÍME CELOU KOLEKCI. DESIGN, ROZMĚRY, DŘEVINY A BARVY URČUJE ZÁKAZNÍK. VOLEJTE ING. MOSTINI  608 23 77 23 OD 10.00 do 21.00 PO - NE

Barcelona 01 komoda z masivu manga <br> INDICKÝ

19 360 Kč s DPH
16 000 Kč bez DPH
Barcelona 01 komoda z masivu manga  <br> INDICKÝ

Barcelona 02 postel ze dřeva dle výběru

30 000 Kč s DPH
24 793 Kč bez DPH
Barcelona 02 postel ze dřeva dle výběru

Barcelona 1 - postel ze dřeva dle výběru

32 000 Kč s DPH
26 446 Kč bez DPH
Barcelona 1 - postel ze dřeva dle výběru

Barová stolička nízká

2 500 Kč s DPH
2 066 Kč bez DPH
Barová stolička nízká

Barová stolička z palisandru

3 300 Kč s DPH
2 727 Kč bez DPH
Barová stolička z palisandru

Bars - postel z masivu akácie

24 000 Kč s DPH
19 835 Kč bez DPH
Bars - postel z masivu akácie

Beam 2 - postel z masivu akácie

30 000 Kč s DPH
24 793 Kč bez DPH
Beam 2 - postel z masivu akácie

Beam konferenční stolek z masivuINDICKÝ

15 730 Kč s DPH
13 000 Kč bez DPH
Beam konferenční stolek z masivuINDICKÝ

Beam postel z masivu akácie

30 000 Kč s DPH
24 793 Kč bez DPH
Beam postel z masivu akácie

Firma Mostini s.r.o. se zabývá výhradně výrobou masivního nábytku v Indii na míru a to přesně podle představ a požadavků zákazníka. Každý zákazník může dodat i svůj vlastní design nábytku nebo obrázek či výkres, podle kterého nábytek vyrobíme. Každý zákazník pak následně sleduje výrobu každého kusu nábytku prostřednictvím fotodokumentace, kterou postupně schvaluje.  Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní. Jedná se o opravdové truhláře z kasty truhlářů, kteří vyrábí nábytek tradičním způsobem, což znamená, že používají jen masivní dřevo a maximální sílu materiálu. Nejedná se o současnou masovou indickou výrobu, kdy se za účelem snížení nákladů vyrábí ze slabých materiálů s přidáváním náhražek dřevin, což zákazník nepozná pohledem na obrázky na webových stránkách, které často nejsou totožné s reálným výrobkem. Výsledkem úspory materiálu je logicky nízká trvanlivost stejně jako u nábytku zakoupeného ze známých velkých nábytkových řetězců.

Naším krédem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné v Indii docílit částečně ruční výrobou, kterou není možné dosáhnout dokonalého zpracování dřeva jako na elektronicky řízených strojích. V tom také spočívá originalita a neopakovatelnost každého jednotlivého kusu. Tento vyjímečný nábytek můžeme navíc prodávat za poměrně velmi nízké ceny vzhledem k vysokým nákupním cenám za vysokou kvalitu a to díky našemu konceptu nízkých provozních a prodejních nákladů v ČR. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem z let 2005 - 2010, kdy jsem pracovně strávil v indických továrnách v souhrnu celkem více než 2 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Díky této výhodě je Mostini s.r.o. jediným dovozcem na celosvětovém trhu, který vyrábí v Indii výhradně nábytek jen na míru.

Masivní nábytek vyrábíme v Indiii ze čtyř druhů dřevin a to z palisandru, akácie, manga a recyklovaného dřeva z indického venkova.
Stejně tak můžeme vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu akácie a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova.

Pokud si tedy přejete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem přesně na míru a podle Vašich představ, pak jste na správné adrese.