Preloader

V SOUČASNOSTI NEPŘIJÍMÁME ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY! NÁBYTEK Z MASIVU VYRÁBÍME V INDII NA MÍRU. ZÁKAZNÍK SLEDUJE VÝROBU PROSTŘEDNICTVÍM FOTODOKUMENTACE A POSTUPNĚ SCHVALUJE KAŽDÝ KUS NÁBYTKU. PODLE VAŠEHO OBRÁZKU ČI VÝKRESU  VÁM VYTVOŘÍME CELOU KOLEKCI. DESIGN, ROZMĚRY, DŘEVINY A BARVY URČUJE ZÁKAZNÍK. VOLEJTE ING. MOSTINI  608 23 77 23 OD 10.00 do 21.00 PO - NE

Big Cross jídelní židle z masivu INDICKÝ

3 509 Kč s DPH
2 900 Kč bez DPH
Big Cross jídelní židle z masivu  INDICKÝ

Bilbao - postel ze dřeva dle výběru

30 000 Kč s DPH
24 793 Kč bez DPH
Bilbao - postel ze dřeva dle výběru

Bilbao knihovna z masivu INDICKÝ

24 200 Kč s DPH
20 000 Kč bez DPH
Bilbao knihovna z masivu INDICKÝ

Bilbao konferenční stolek z palisandru INDICKÝ

10 648 Kč s DPH
8 800 Kč bez DPH
Bilbao konferenční stolek z palisandru                INDICKÝ

Bilbao TV stolek z masivu INDICKÝ

14 000 Kč s DPH
11 570 Kč bez DPH
Bilbao TV stolek z masivu INDICKÝ

Block konzolový stolek z masivu

14 000 Kč s DPH
11 570 Kč bez DPH
Block konzolový stolek z masivu

Bombay - noční stolek z masivu akácie

4 000 Kč s DPH
3 306 Kč bez DPH
Bombay - noční stolek z masivu akácie

Bombay postel z masivu palisandru

32 000 Kč s DPH
26 446 Kč bez DPH
Bombay postel z masivu palisandru

Bombay postel z masivu palisandru

28 000 Kč s DPH
23 141 Kč bez DPH
Bombay postel z masivu palisandru

Boston - konferenční stolek z manga

11 000 Kč s DPH
9 091 Kč bez DPH
Boston - konferenční stolek z manga

Boston knihovna z masivu palisandru INDICKÝ

29 040 Kč s DPH
24 000 Kč bez DPH
Boston knihovna z masivu palisandru    INDICKÝ

Cabras konzolový stolek z masivu dřeva dle výběru

13 000 Kč s DPH
10 744 Kč bez DPH
Cabras konzolový stolek z masivu dřeva dle výběru

Firma Mostini s.r.o. se zabývá výhradně výrobou masivního nábytku v Indii na míru a to přesně podle představ a požadavků zákazníka. Každý zákazník může dodat i svůj vlastní design nábytku nebo obrázek či výkres, podle kterého nábytek vyrobíme. Každý zákazník pak následně sleduje výrobu každého kusu nábytku prostřednictvím fotodokumentace, kterou postupně schvaluje.  Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní. Jedná se o opravdové truhláře z kasty truhlářů, kteří vyrábí nábytek tradičním způsobem, což znamená, že používají jen masivní dřevo a maximální sílu materiálu. Nejedná se o současnou masovou indickou výrobu, kdy se za účelem snížení nákladů vyrábí ze slabých materiálů s přidáváním náhražek dřevin, což zákazník nepozná pohledem na obrázky na webových stránkách, které často nejsou totožné s reálným výrobkem. Výsledkem úspory materiálu je logicky nízká trvanlivost stejně jako u nábytku zakoupeného ze známých velkých nábytkových řetězců.

Naším krédem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné v Indii docílit částečně ruční výrobou, kterou není možné dosáhnout dokonalého zpracování dřeva jako na elektronicky řízených strojích. V tom také spočívá originalita a neopakovatelnost každého jednotlivého kusu. Tento vyjímečný nábytek můžeme navíc prodávat za poměrně velmi nízké ceny vzhledem k vysokým nákupním cenám za vysokou kvalitu a to díky našemu konceptu nízkých provozních a prodejních nákladů v ČR. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem z let 2005 - 2010, kdy jsem pracovně strávil v indických továrnách v souhrnu celkem více než 2 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Díky této výhodě je Mostini s.r.o. jediným dovozcem na celosvětovém trhu, který vyrábí v Indii výhradně nábytek jen na míru.

Masivní nábytek vyrábíme v Indiii ze čtyř druhů dřevin a to z palisandru, akácie, manga a recyklovaného dřeva z indického venkova.
Stejně tak můžeme vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu akácie a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova.

Pokud si tedy přejete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem přesně na míru a podle Vašich představ, pak jste na správné adrese.