Preloader

O nás

Firma Mostini s.r.o. se zabývá výhradně zakázkovou výrobou a dodáváním originálního nábytku každému zákazníkovi přesně na míru i podle jeho speciálního požadavku na design nebo úpravy designu. Každý zákazník může sledovat výrobu každého kusu nábytku prostřednictvím fotodokumentace, kterou postupně schvaluje.  Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní. Jedná se o opravdové truhláře z kasty truhlářů, kteří vyrábí nábytek tradičním způsobem, což znamená, že používají jen masivní dřevo a maximální sílu materiálu. Nejedná se o současnou masovou indickou výrobu, kdy se za účelem snížení nákladů vyrábí například nohy stolů ze slabých lepených prkének, případné trámky jsou slabé a ne podle obrázků na www, šuplíky a zadní desky z překližky, horní desky ve skutečnosti maximálně 1,5cm tlusté na rozdíl od minimálně 2,8cm v naší výrobě. Výsledkem úspory materiálu je logicky nízká trvanlivost stejně jako u nábytku zakoupeného ze známých velkých nábytkových řetězců.

Naším krédem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné v Indii docílit částečně ruční výrobou, kterou není možné dosáhnout dokonalého zpracování dřeva jako na elektronicky řízených strojích. V tom také spočívá originalita a neopakovatelnost každého jednotlivého kusu. Tento vyjímečný nábytek můžeme navíc prodávat za poměrně velmi nízké ceny vzhledem k vysokým nákupním cenám za vysokou kvalitu a to díky našemu konceptu nízkých provozních a prodejních nákladů v ČR. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem z let 2005 - 2010, kdy jsem pracovně strávil v indických továrnách v souhrnu celkem více než 2 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Takovéto dlouhé období nestrávil v tomto časovém rozmezí a v tomto průmyslu žádný jiný zahraniční dovozce nábytku, kterého bych tam samozřejmě potkal. Stardardní doba strávená zahraničními dovozci v tomto klimaticky velmi náročném prostředí je většinou jen jeden týden v roce. Díky této výhodě je Mostini s.r.o. jediným dovozcem na celosvětovém trhu, který dováží z Indie jen výhradně nábytek na míru.

Mostini s.r.o. vyrábí  nábytek ze čtyř druhů dřevin a to z palisandru, akácie, manga a recyklovaného dřeva z indického venkova.
Stejně tak je možné vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu akácie a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova.

Pokud si tedy přejete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem přesně na míru, pak jste na správné adrese. 

Mé motto

James Cameron

Ochota poradit, přátelský přístup, laskavost, zodpovědnost. Každý zákazník je pro mě stejně důležitý a s každým zákazníkem jsem vždy připravený komunikovat 7 dnů v týdnu i ve večerních hodinách. Mým cílem je dodat dokonale vyrobený a zkontrolovaný nábytek, který zákazník dostane i s příběhem.
 


KONTROLA BOTNÍKU OD TRUHLÁŘE  (PŘED MOŘENÍM A LAKOVÁNÍM)