Preloader

Reference na realizované projekty

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás rádi seznámili s několika našimi realizovanými projekty.

Prvním je videonahrávka vybavení restaurace a pizzerie U MATYÁŠE ve Stodu u Plzně.
Veškerý nábytek je vyroben z palisandru a to v odstínech přírodní a medový.

 

Jako druhý příklad uvádíme vybavení restaurace Budvar v Bratislavě, pro kterou jsme vyrobili nábytek ze starého hrubě opracovaného dřeva indického venkova a palisandru v přírodní barvě.
Jako první vybíráme dva obrázky jídelních stolů a lavic ze starého hrubě opracovaného recyklovaného dřeva z indického venkova.

Na dalším obrázku jsou dvě křesla Mahárádža, které jsme dodali ke stolku pro dva.
Na tyto křesla je možné vyřezat motivy či nápisy dle Vašeho požadavku.

Na dalším obrázku uvádíme jídelní stoly King s křesly Mahárádža a dále jídelní stoly Thakat s židlemi Jali (mřížka v Hindi) na levé straně.
Vše je vyrobeno z palisandru a to v přírodním odstínu a v medovém odstínu.

Na dalších dvou obrázcích najdete jídelní stoly Thakat se židlemi a lavicemi Jali. Vše je v přírodní barvě palisandru.

Dalším příkladem naší práce je částečné vybavení velmi moderního a luxusního funkcionalistického rodinného domu v Havlíčkově Brodu pro manžele K. Na prvním obrázku můžete vidět extrémně masivní konferenční stolek z pískované akácie v šedivém odstínu. Na druhém obrázku uvidíte jídelní stůl z palisandru v medovém odstínu a na třetím obrázku uvidíte pracovnu z palisandru v taktéž medovém odstínu.

Masivní konferenční stolek z akácie

Jídelní stůl z palisandru

Pracovna z palisandru

Příkladem všestrannosti naší práce je vybavení knihovny na chalupě na Vysočině pro zákaznici paní B., která si splnila svůj sen o vytvoření jedné místnosti jen pro své knihy, které by byly umístěny ve stylových knihovnách.

Stylová a originální knihovna s celkem osmi knihovnami.
Těla knihoven jsou vyrobena z manga a jako dveře jsou použity originální antické dveře z indického venkova.

 

A toto je kopie poděkování od spokojeného manželského páru z Plzeňska, který si u nás objednal nábytek po doporučení od svých přátel, kterým jsme dodali nábytek o rok dříve:

"Dobrý den pane Mostini,
konečně jsme rozbalili ložnici od vás a musím vám napsat, že jsem nadšená. Je nádherná!!!! Dům teprve opravujeme, proto nám to trvalo tak dlouho, ale čekání se vyplatilo:-) Už se nemůžu dočkat, až budeme moci vybalit stůl a židle. Ještě jednou vám děkuji za perfektní spolupráci a doufám, že nebyla poslední. Koukala jsem na komody a příborníky a až bude hotový obývák a budu mít představu, kde a jaký nábytek by mohl stát, určitě se vám ozvu.
Přeji hezký večer, s pozdravem Šámalovi"

 

Toto je nejčerstvější poděkování od zákazníků z Mladé Boleslavi:

Dobrý den pane Mostini,
Vím,že nábytek  od Vás máme již od prosince, ale až tento týden jsme ho začali vybałovat. Musím ocenit jak pečlivě byl zabalen ( to bylo důležité pro mého manžela). Jen nevím jak dostatečně popsat pocity z nábytku.... Splňuje naprosto moje představy a úplně předčil očekávání v tom jakým dojmem na mne působí. Je opravdu nádherný. Taky bych Vám chtěla poděkovat s jakou pečlivostí probíhalo navrhování a objednávka nábytku.

Ještě jednou moc děkujeme.
Mějte se hezky, s pozdravem
Komárkovi